Upadłość Konsumencka opinie

Upadłość Konsumencka jest coraz częściej orzekana przez polskie sądy w stosunku do osób, które stały się niewypłacalne. Polega ona na redukcji lub całkowitym umorzeniu zobowiązań osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.

Upadłość Konsumencka ma w internecie różne opinie, ale jedno jest pewne: wydobycie się z długów to bardzo ważny etap dla każdego konsumenta, który wpadł w spiralę zadłużenia i nie miał pojęcia jak sobie z tą sytuacją poradzić.
Wyjście może okazać się proste. Należy tylko znać prawo i korzystaź z rozwiązań jakie ono daje. Jednym z nich jest właśnie upadłość konsumencka.
Można także, a czasem koniecznie trzeba skorzystać z wiedzy i doświadczenia jednego z biur prawnych zajmujących się przeprowadzaniem upadłości konsumenckiej.

 

Upadłość Konsumencka - pozytywne następstwo kończy natychmiast działania natrętnej windykacji, groźby licznych spraw sądowych i prowadzone egzekucje komornicze.

 

Ogłoszona upadłość konsumencka może być najlepszym sposobem, a czasem jedyną możliwością dla osób zadłużonych, poradzenia sobie z kłopotami finansowymi. Dobrodziejstwem nowej ustawy z 24 marca 2020 roku jest możliwość pozbycia się wszystkich długów i rozpoczęcie nowego finansowego życia. Ma ona bardzo wiele zalet i jest przeznaczona dla wszystkich osób, których dochód jest mniejszy niż suma ich zobowiązań.

Obecnie nie ma już warunku niezawinienia dłużnika w doprowadzeniu do swojej niewypłacalności. Dzięki temu więcej osób spełnia kryteria wymagane, aby ogłosić upadłość. Wystarczy spełniać dwa warunki:

  • w chwili składania do sądu wniosku upadłościowego trzeba być osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, czyli konsumentem
  • być niewypłacalnym, czyli utracić trwale zdolność do wykonywania wymagalnych zobowiązań pieniężnych

W 2020 roku zostało ogłoszonych ok. 14 tys. upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Jest to ilość dużo większa w porównaniu z rokiem 2019.

Liderami i najlepszymi firmami, które świadczą usługi upadłości konsumenckiej wg. naszej opinii są: Biuro Prawne Legalis i Kancelaria Rio. Firmy te specjalizują się w obsłudze osób zadłużonych. Wszystkie z nich udzielają informacji i porad. Chronią przed natrętną windykacją i oferują opracowanie i złożenie do sądu odpowiedniego wniosku wraz z solidnym uzasadnieniem opartym na mocnych fundamentach.

Z przeprowadzonych analiz i przeszukanych stron w internecie wynika, że wszystkie z firm są godna polecenia. Świadczą swoje usługi fachowo, rzetelnie, terminowo i co dla wielu jest bardzo istotne jedna z nich oferuje bezpłatne porady oraz świadczy usługi w najniższej cenie w Polsce.

W naszej opinii na najwyższą ocenę 10/10 zasługuje Biuro Prawne Legalis. orły prawa - laureatJest ono również laureatem nagrody Orły Prawa 2020, która przydzielana jest tylko wybitnym firmom prawnym, które oprócz swojego pełnego profesjonalizmu oferują bezpłatne porady i dokładają do swoich usług pełne zaangażowanie dla każdego Klienta.

O usłudze

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest szybką i prostą metodą na pozbycie się wszelkich długów. Liczne firmy świadczą usługi w zakresie skutecznego oddłużania i przeprowadzania upadłości. Liderem w tej dziedzinie jest Biuro Prawne Legalis, które nie tylko osiąga najlepsze efekty, ale co najważniejsze posiada najniższe ceny w Polsce.

Upadłość konsumencka - oferta

  • likwidacja długów
  • skuteczna pomoc prawna
  • ochrona przed windykacją
  • przyjazna obsługa konsumenta

Dane:

61-369 Poznań, ul. Wagrowska 6
508546615
[email protected]
https://biuroprawnelegalis.pl

Mapa dojazdu