3/5 - (476 głosów)

Ulga od Długu opinie

Ulga od Długu jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie jest to firma oddłużeniowa. Tu zobaczysz opinie i co myślą inni użytkownicy o ofercie, w której skład programu wchodzi firma pożyczkowa LonaMe i kancelaria prawna.

Program ulga od długu stara się pomagać  osobom w trudnej sytuacji finansowej. Czy połączenie firmy pożyczkowej i kancelarii prawnej wróży coś dobrego ??? Napiszcie poniżej swoje opinie i dodajcie komentarze.

Jak dalej wynika z informacji na stronie cały proces jest raczej skomplikowany. Najpierw następuje weryfikacja sytuacji finansowej dłużnika. Następnie otwierany jest dla niego specjalny rachunek bankowy, na który powinien dokonywać wpłat na rzecz wielu swoich wierzycieli.

Jak zapewnia firma, dzięki zgromadzonym na tym koncie pieniądzom opiekująca się programem kancelaria prawna mogła będzie rozpocząć rozmowy i negocjacje z wierzycielami w sprawie Twojego zadłużenia.

Ulga od długu proponuje długotrwały program redukcji zadłużenia trwający nawet powyżej kilku miesięcy. Swoje usługi kieruje do osób, które chciałyby spłacić swoje długi jednak z różnych powodów nie posiadają obecnie na to środków. Dziwi więc trochę fakt konieczności dokonywania wpłat miesięcznych na konto spółki.

Nadrzędnym celem Ulgi od Długu, jak wynika ze wspomnianej strony, jest aby osoby przystępujące do specjalnego programu dokonywały wpłat i wykonywały kolejne jego kroki, które w konsekwencji maja doprowadzić do całkowitego uwolnienia od długów.

W dalszym czasie stanowić będą barierę między Tobą, a nękającymi Cię wierzycielami. Będą chronić Twoich praw i dbać o Twoje finanse.

Oferta firmy wygląda na nieco zawiłą ale może jest godna uwagi. Jest szeroka, nowatorska i zapewne zainteresować może wiele osób. Prosimy o zamieszczanie na temat firmy opinii i komentarzy aby pomóc innym w wyborze.

 

Ulga od Długu Program pomocy w walce z długami

 

Oferta

  • program oddłużający
  • pomoc prawna
  • negocjacje z wierzycielami
  • wyjście z problemów finansowych

Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa
123 453 845
[email protected]
www.ulgaoddlugu.pl