3.7/5 - (52 głosów)

Szlegal opinie

Szlegal opinie całej działalności ma pozytywne. Kancelaria Prawna Stawicka i Zych w zakresie upadłość konsumenckiej plasuje się na poprawnej pozycji w rankingu. Cena za usługi jest jednak wysoka.

Szlegal czyli Kancelaria Prawna Stawicka i Zych należy do czołówki kancelarii prawnych świadczących usługi dla firm i osób prywatnych w bardzo szerokim zakresie. Kancelaria specjalizuje się w: obsłudze prawnej firm, odszkodowaniach, sprawach frankowych, zakładaniu spółek, prawie karnym i wielu innych dziedzinach.

Kancelaria Prawna Stawicka Zych ma siedzibę w Poznaniu. Zespół kancelarii jest kilkuosobowy. Składa się z młodych, ambitnych i dynamicznie rozwijających się adwokatów i radców prawnych. Działając w wielu sektorach prawa oraz podejmując się różnorodnych spraw cały zespół ocenić można na doświadczony i godny zaufania.

Doskonałą rekomendacją kancelarii jest świadczenia usług dla wielu spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów z sektora budowlanego, finansów publicznych, branży informatycznej i wielu innych.

Kancelaria kieruje swoje usługi dla przedsiębiorców, instytucji publicznych, samorządowych oraz klientów indywidualnych.

Prowadzimy kompleksowe doradztwo korporacyjne i gospodarcze na rzecz spółek publicznych i prywatnych, stowarzyszeń i fundacji.

Szlegal szczególną uwagę przykłada do profesjonalnej obsługi prawnej, zarówno w sprawach bieżących, jak i w bardziej złożonych transakcjach handlowych. Usługi kancelarii kierowane są na bardzo wysoką jakość wykonywanych usług, pełnego profesjonalizmu połączonego z obustronnym zaufaniem.
Kancelaria podejmuje się również rozwiązać każdą inną indywidualną sprawę, która wymaga pomocy prawnej. Doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i stawia na rozwiązanie zgodne z oczekiwaniami swoich zleceniodawców.
 
Kancelaria Prawna Stawicka i Zych ściśle współpracuje z doświadczonym zespołem doradców podatkowych, tłumaczy przysięgłych języków obcych oraz rzeczoznawcy majątkowi.
Dla kancelarii nie jest żadną przeszkodą obsługa cudzoziemców.

 

Adres Szlegal

ul.Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań
518101211
[email protected]
szlegal.pl
 

Szlegal opinie Usługi prawne

O firmie Szlegal

SZlegal zajmuje się obsługą prawną zarówno w sprawach bieżących, jak i w bardziej złożonych transakcjach handlowych. Usługi firmy kierowane są do firm i osób prywatnych. Kancelaria zawsze stara się dobrać najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich swoich klientów. Wskazuje rozwiązania biznesowe umożliwiające realizację strategicznych celów firm.

Oferta Szlegal

  • obsługa prawna firm
  • odszkodowania
  • sprawy frankowe
  • zakładanie spółek

Galeria

Mapa dojazdu do Szlegal