3.8/5 - (25 głosów)

Serwis BMW Smorawiński Poznań opinie

Serwis BMW Smorawiński Poznań opinie. Salon i serwis samochodowy sprzedający i zajmujący się naprawami samochodów marki BMW. Serwis BMW Smorawiński działa na terenie miasta Poznania od wielu lat. W chwili obecnej zajmuje się oprócz sprzedażą i serwisem samochodów marki BMW również pojazdami marki MINI. Firma znajduje się w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 235.

W niniejszym artykule pragnę szczegółowo opisać ostatnie spotkania z autoryzowanym serwisem BMW Smorawiński, jego działaniami, podejściem do Klienta oraz pragnę ocenić jakość wykonanych przez serwis usług.

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które miały styczność z serwisem BMW Smorawiński Poznań do zamieszczania swoich uwag, które jak wszystkie informacje i opinie w internecie będą przydatne innym Klientom, którzy zdecydują się lub nie na wybór w/w serwisu.

Serdecznie zapraszam do czynnego uczestnictwa, dodawania własnych opinii i komentarzy.

 

ul. Obornicka 235, 60-650 Poznań
61 845 51 00
[email protected]
http://www.bmw-smorawinski.pl

Serwis BMW Smorawiński Poznań Salon i serwis samochodów marki BMW I MINI

O firmie

Salon i serwis samochodów BMW I MINI. Sprzedaż nowych i używanych samochodów. Serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne. Firma oferuje naprawy mechaniczne oraz kompleksową naprawę samochodów powypadkowych.

Oferta

  • kompleksowe naprawy powypadkowe
  • mechanika pojazdowa i naprawy bieżące
  • serwis gwarancyjny
  • sprzedaż samochodów nowych i używanych

Galeria

Mapa dojazdu