4.9/5 - (123 głosów)

RLmedia.pl opinie

RLmedia.pl opinie o…

RLmedia.pl opinie, czyli Robert Lewandowski otwiera kolejny swój biznes, który jak zawsze jest przemyślany i zapewne okaże się kolejnym bardzo dochodowym przedsięwzięciem. Nasz znakomity piłkarz, który zachwyca wszystkich na boiskach całego Świata, po raz kolejny udowadnia swoją inteligencję oraz wyczucie, nie tylko na boisku, ale również w biznesie. Jego najnowszym pomysłem jest dom mediowy.

„Pomysł powinien wypalić. Konkurencja mała, możliwości kapitana kadry ogromne” – pisze WP.PL

Robert Lewandowski we współpracy z Group One uruchamia własny dom mediowy. Kapitan reprezentacji Polski planuje w przyszłości współpracę z innymi, wielkimi gwiazdami sportu. Pomysł wydaje się być już na starcie wygrany, ponieważ doświadczenia Pana Roberta i jego żony Anny w branży reklamowej są ogromne już w chwili obecnej.

Współpraca gwiazd sportu z Agencją rlmedia.pl mogą pokazać wszystkim nowe, nieznane dotychczas formy nowoczesnej reklamy, która nie będzie natarczywa, tylko ciekawa dla odbiorców i pozytywnie odbierana.

02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 134
22 203 60 00
[email protected]
www.rlmedia.pl

rlmedia.pl własny dom mediowy Duże kampanie reklamowe z udziałem gwiazd sportu.

O nas

Oferujemy duże i pozytywnie odbierane kampanie reklamowe. Oferujemy znane nazwiska dla celów społecznych i dobroczynnych. Chcemy pokazać się z jak najbardziej pozytywnej strony, dając radość i szczęście również i innym. Wiemy, że nie jesteśmy sami, i że bez Was zostaniemy sami. Wspólnie możemy osiągnąć marzenia.

Oferta

  • własny dom mediowy rlmedia.pl
  • duże kampanie reklamowe
  • udział gwiazd sportu
  • ochronę pozytywnego wizerunku

Galeria

Mapa dojazdu