3.6/5 - (165 głosów)

Kancelaria Rio opinie

Kancelaria Rio posiada opinie zarówno pozytywne i neutralne. Niestety w sieci znaleźć też można o niej również opinie negatywne. Świadczy szeroką pomoc firmom i osobom zadłużonym w zakresie restrukturyzacji zadłużenia i procesu oddłużenia. Zapewnia doradztwo prawne oraz obsługę, która polega na pomocy firmom i konsumentom w wyjściu z długów.

Zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z długami. Oprócz upadłości konsumenckiej zajmują się upadłością gospodarczą, restrukturyzacją długów oraz co jest nowością w ich ofercie zalecaną przedsiębiorcom symulacje rozpraw sądowych. Warto zauważyć, że firma nie jest wyspecjalizowana w jednej grupie usług prawnych.

Duże rozbicie na różne obszary działalności mogą powodować dość szablonowe, a nie indywidualne podejście do każdej sprawy.

Jak widać z zakresu usług nie specjalizują się ściśle w upadłości konsumenckiej, którą szeroko reklamują, stąd zapewne ich przegrane sprawy.

Kancelaria posiada kilka własnych stron: kancelariario.pl, centrumoddluzenia.pl. Główna siedziba znajduje się w Gdyni. Posiada też dwa oddziały w Malborku i Słupsku. Jak wynika z ich stron zespół posiadają wieloosobowy. Działa na terenie całego kraju.

Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i w ten sposób również wyceniają swoje usługi, które nie należą do najtańszych na rynku. W ogólnym podsumowaniu i porównaniu z konkurencją możemy uznać Kancelarię Rio za firmę godną polecenia.

Jednakże dużym jej minusem jest fakt, że należy do grupy tych firm, które niestety „trzeba pilnować” z rzetelnym wykonaniem kosztownych usług.

 

Kancelaria Rio Pomoc w wyjściu z długów

 

Oferta Kancelarii Rio

  • upadłość gospodarcza
  • upadłość konsumencka
  • restrukturyzacja zadłużeń
  • symulacja procesów sądowych

Adres Kancelarii

Ul. Śląska 54/5, 81-310 Gdynia
58 380 33 73
[email protected]
www.kancelariario.pl