3.3/5 - (218 głosów)

Kancelaria Certo opinie

Kancelaria Certo opinie i oceny internautów, którzy korzystali z usług kancelarii i byli uczestnikami programu finansowego.

Jak można dowiedzieć się ze strony w ramach tego programu spółka zajmuje się skutecznymi negocjacjami z wierzycielami. Dzięki zawartej z kancelarią umowie stają się oni Twoim pełnomocnikiem do wszystkich rozmów i negocjacji z wierzycielami.

Dzięki takiej współpracy, jak dalej wynika z informacji podanych na stronie, i udzielonemu pełnomocnictwu dłużnik nie będzie już więcej musiał się martwić nękającymi telefonami i działaniami windykacji. Wszystkie te sprawy, jak wynika ze strony, przejmuje odpłatnie na siebie firma pożyczkowa i wraz z nią kancelaria Certo.

Po zawarciu umowy zobowiązani jesteśmy do wnoszenia dwóch opłat. Rat dla wierzycieli i wynagrodzenia za usługi za pomoc prawną. Taka organizacja obrony i rozwiązanie problemu, jeśli jest sumiennie wykonywana, daje dłużnikowi ogromny komfort i przewagę nad wierzycielami.

Na stronie znajdujemy zapewnienie, że w momencie podjęcia współpracy z kancelarią Certo i udzieleniu pełnomocnictwa dłużnik nie będzie musiał się więcej sam tłumaczyć i rozmawiać z nękającymi go wierzycielami.

Czytając dalej, na wszelkie pytania dotyczące naszych długów nie będziemy musieli odpowiadać sami. Na pytania będzie za nas odpowiadał nasz pełnomocnik, któremu będziemy płacić honorarium oraz ustaloną przez niego ratę dla wierzycieli.

W ten sposób, jak zapewnia oferta, pozbędziemy się bardzo szybko natrętnych telefonów, maili, wizyt windykatorów oraz w dłuższym okresie wszystkich długów.

Od czasu udzielenia pełnomocnictwa wszystkie nasze rozmowy telefoniczne, maile i cała korespondencja od wierzycieli powinna przekazywana być do kancelarii Certo, która skutecznie będzie chronić naszych praw.

Oferta firmy wygląda na ciekawą choć dość skomplikowaną. Zapewne zainteresować może wiele osób. Czy taką się okaże zobaczymy już wkrótce.

Prosimy o zamieszczanie swoich komentarzy. Każdy wpis osoby, która korzystała z tych usług jest bardzo cenny. Niewątpliwie pomoże innym w wyborze.

 

Kancelaria Certo Usługi prawne i doradztwo finansowe

 

Oferta Kancelarii Certo

  • przejęcie rozmów z wierzycielami
  • kompleksowa ochrona prawne
  • działania antywindykacyjne
  • umorzenie długów

Adres Kancelarii Certo

Al. Jana Pawła 80/61, 00-175 Warszawa
22 746 92 92
[email protected]
www.ulgaoddlugu.pl | www.certo-kancelaria.pl