3.1/5 - (360 głosów)

Kancelaria Adwokacka Patryk Kruczek opinie

Kancelaria Adwokacka Patryk Kruczek jest właścicielem strony www.kkpr.pl. Zajmuje się obsługą firm i osób prywatnych.
W zakresie obsługi firm doradza w sprawach korporacyjnych spółek prawa handlowego. Skutecznie pomaga w przygotowaniu i w prowadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów do prowadzenia zgromadzeń wspólników lub walnych zgromadzeń.

Kancelaria skutecznie pomaga również wierzycielom w dochodzeniu zapłaty od firm, spółek i członków zarządu. Świadczy daleko idącą pomoc w odzyskiwaniu należności od dłużnika w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Ponadto kancelaria ma własne opracowane sposoby i metody w sytuacjach kiedy dłużnik unika wykonywania zapłaty swoich wymagalnych zobowiązań pieniężnych, gdy wszelkie negocjacje nie przyniosły oczekiwanego rezultatu oraz w przypadku ukrywania lub przenoszenia majątku przez dłużnika na osoby trzecie.

W zakresie obsługi osób prywatnych kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu należności i odszkodowań za wypadki komunikacyjne oraz innych odszkodowań związanych ze zdarzeniami losowymi od wszystkich ubezpieczycieli w Polsce.

Ponadto przyjmuje zlecenia na prowadzenie spraw bankowych w zakresie pomocy w sporach sądowych dotyczących umów kredytów hipotecznych zaciąganych w walucie obcej waloryzowanych do waluty CHF/JPY oraz EUR.

Również zajmuję się profesjonalnie obsługą spraw rozwodowych oraz posiada duże doświadczenie niezbędne przy załatwianiu wszelkich spraw spadkowych.

 

Kancelaria Adwokacka Patryk Kruczek pomoc dla firm i osób prywatnych

 

Oferta Kancelarii Adwokackiej Patryk Kruczek

  • doradztwo korporacyjne
  • dochodzenie należności
  • odszkodowania komunikacyjne
  • sprawy rozwodowe i spadkowe

Adres Kancelarii Adwokackiej Patryk Kruczek

ul. Skawińska 13/50, 31-066 Kraków
668 163 060
[email protected]
www.kkpr.pl