4.7/5 - (167 głosów)

Helpfind czyszczenie BIK opinie

Helpfind czyszczenie BIK to jedna z nielicznych firm podchodzących do całości problemu w sposób jak najbardziej profesjonalny i bardzo indywidualny do każdej zleconej sprawy i każdego Klienta.

Helpfind zajmuje się między innymi kompleksową i całościową obsługą w zakresie czyszczenia BIK-u, aż do momentu zakończenia całego procesu. Ogromną zaletą firmy jest fakt, że Klient praktycznie bez własnego udziału uzyskuje oczekiwany efekt.

Helpfind zaprasza do nawiązania kontaktu wszystkie osoby, które mają problemy finansowe oraz te, które chcą pozbyć się długów, negatywnych wpisów w rejestrze BIK i rozwiązać swoje problemy z długami.

 

Helpfind - czyszczenie BIK Usuwamy wpisy z największych baz

 

To bezpłatny program polegający na analizie i weryfikacji raportów z BIK, BIG oraz innych baz. W dalszej kolejności przygotowujemy dla każdego indywidualny plan działania oraz informację, które zapytania lub negatywne wpisy kwalifikują się do usunięcia. Następnie wskazujemy konkretne rozwiązania pozwalające na odbudowanie wiarygodności kredytowej.

Każdy może próbować na własną rękę usunąć wpisy w BIK, BIG jednak jest to skomplikowane, czasochłonne i wymaga znajomości kruczków prawnych. Nasza usługa jest kompleksowa, ponieważ wykonujemy większość czynności za uczestników programu

Oferta Helpfind

  • czyszczenie BIK
  • dochodzenie należności
  • odszkodowania komunikacyjne
  • upadłość konsumencka na najwyższym poziomie

Helpfind - dane adresowe

ul. Kazimierza Puławskiego 11, 63-400 Ostrów Wielkopolski
61 635 00 50
ul, Kazimierza Pułaskiego 11, 63-400 Ostrów Wielkopolski
https://bik.helpfind.pl/