3.5/5 - (64 głosów)

Centrum Restrukturyzacji opinie

Centrum Restrukturyzacji ma wśród internautów opinie raczej pozytywne. Zajmuje się między innymi upadłością konsumencką.

Centrum Restrukturyzacji oferuje szeroki zakres usług. Firma zajmuje się skuteczną restrukturyzacją firm, ogłaszaniem upadłości firm, postępowaniami egzekucyjnymi, sprawami o zapłatę, zgłaszania wierzytelności, windykacją, odzyskiwaniem należności i pomocy w oddłużaniu.

Kancelaria udziela skutecznych porad prawnych zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Ofertą jest również wszelka pomoc i doradztwo w zakresie wyboru najlepszej formy prowadzenia i późniejszego rozwijania działalności gospodarczej lub działalności spółek.

Ponadto w ofercie jest również kompleksowa obsługa prawna i ochrona wszelkich inwestycji. Również służy pomocą w przy przekształceniach i wyszukaniu nowych inwestorów.

Firma w przejrzysty sposób pokazuje i wyjaśnia konieczność podejmowania działań naprawczych chroniących przedsiębiorców przed upadkiem. Doświadczenie firmy niejednokrotnie pozwoliło wielu przedsiębiorcom wyjść z ich ciężkiej sytuacji.

Kancelaria dużą uwagę skupia na prawie restrukturyzacyjnym dla przedsiębiorców. Zmiana przepisów, która weszła w życie dnia 01 stycznia 2016 roku umożliwia kancelarii szeroką pomoc firmom w rozpoczęciu procedur naprawczych i oddłużeniowych bez konieczności przerywania zawartych przez nie umów i kontraktów.

Kancelaria może stanowić wzór dla obsługi zadłużonych firm. Posiada szerokie zaplecze ekonomistów i księgowych, które stanowić mogą gwarancję rzetelnej pomocy oraz najwyższego standardu usług doradztwa.

Doradzając w zakresie prawa opierają się na najnowszych orzeczeniach sądów w zakresie prawa upadłościowego firm. Firma koncentruje się również na wszystkich przepisach prawa dotyczących polskiego postępowania upadłościowego dla firm, która reguluje zasady wspólnego dochodzenia roszczeń wierzycieli od niewypłacalnych dłużników.

Centrum Restrukturyzacji ma pozytywne opinie ponieważ bardzo dynamicznie działa również w zakresie odzyskiwania należności czyli zajmuje się szeroko pojętą windykacją i antywindykacją. Skutecznie doprowadzają dłużnika do postępowania sądowego, a następnie zajmuje się również egzekucją komorniczą.W innych przypadkach działa w obronie dłużnika uniemożliwiając wierzycielowi dochodzenie swoich należności.

Działania te pozwalają na skuteczne odzyskanie wierzytelności oraz również na obronę praw dłużników. Firma oferuje wsparcie także w przypadku postępowania egzekucyjnego w administracji. Ma to miejsce w przypadku niezapłacenia podatku, grzywny lub kary pieniężnej.

Firma działa niezależnie od zlecenia. Pomaga zarówno wszcząć egzekucję komorniczą przeciwko dłużnikowi. Z drugiej strony pomaga chronić interesy dłużnika przed działaniami wierzycieli i skutecznie obronić przed działaniami komornika.

 

Centrum Restrukturyzacji Restrukturyzacja i obsługa prawna firm

 

Oferta

  • pomoc prawna dla firm
  • windykacja
  • egzekucje komornicze
  • upadłość spółek

Dane kontaktowe

ul. Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin
799 399 487
[email protected]
https://centrumrestrukturyzacji.pl