4.8/5 - (146 głosów)

Biuro Prawne New Media Serwis opinie

Biuro Prawne New Media Serwis opinie

Biuro Prawne New media Serwis jest spółką zajmującą się pomocą w likwidacji zadłużenia oraz kompleksową obsługą osób zadłużonych. Opinie o spółce są bardzo pozytywne. Swoją działalność spółka prowadzi w bardzo dynamiczny i skuteczny sposób. Funkcjonowanie New Media Serwis polega na wykonywaniu dwóch równoległych kroków zmierzających do całkowitej spłaty długów przez osoby zadłużone. Pierwszym krokiem jest przejęcie w imieniu Klienta negocjacji zadłużenia z wierzycielami, firmami windykacyjnymi, a nawet z komornikiem w celu redukcji lub restrukturyzacji zadłużenia. Drugim równoległym krokiem jest pomoc w otrzymaniu gotówki na spłatę zredukowanego długu, co w efekcie końcowym może dać jedną pożyczkę z o wiele mniejszą ratą. Taki sposób działania jest własnym i niezwykle skutecznym pomysłem spółki i jej doradców na likwidację zadłużenia. Biuro Prawne New Media Serwis Sp. z o.o. jest obecnie zdecydowanym liderem wśród firm zajmujących się kompleksowym oddłużaniem.

„Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez jednorazową ich spłatę lub doprowadzenie do ich umorzenia lub restrukturyzacji na taki poziom, aby łatwo było je spłacać. Nigdy nie spłacaj swoich kredytów kolejnymi kredytami, gdyż w ten sposób pogłębiasz tylko swój problem.”
Piotr Gąska, specjalista-negocjator, Biuro Prawne New Media Serwis.

61-369 Poznań, ul. Wagrowska 6
673 482 403
[email protected]
www.szybkieugody.pl

Biuro Prawne New Media Serwis Nie walcz z długami, zrobimy to za Ciebie.

O firmie

Biuro Prawne New Media Serwis Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie skutecznego oddłużania osób zadłużonych. Zajmuje się negocjacjami zadłużeń oraz restrukturyzacją zadłużenia w imieniu i na rzecz Klienta z wierzycielami, firmami windykacyjnymi i komornikiem. Spółka osiąga najlepsze efekty i największą skuteczność.

Oferta

  • negocjacje i restrukturyzacja zadłużenia
  • pomoc w uzyskaniu pożyczki konsolidacyjnej
  • opieka osobistego doradcy
  • ochrona praw konsumenta

Galeria

Mapa dojazdu