5/5 - (480 głosów)

Biuro Prawne Legalis opinie

Biuro Prawne Legalis jest bezsprzecznym liderem w Polsce w dziedzinie upadłości konsumenckiej. Na swoją markę zasłużyło się nie tylko niską ceną swoich usług, wzorową jakością obsługi klientów ale również skutecznością swojego działania. Biuro Prawne Legalis nie przegrało żadnej sprawy. Szkoli inne biura i kancelarie. Aktywnie promuje i wyjaśnia korzyści płynące z możliwości ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Za całokształt swojej działalności uhonorowane zostało tytułem Laureata Prawa w roku 2022, nagrodami Orły Prawa w latach 2020, 2021, 2022 i 2023, ponadto w latach 2020 do 2024 otrzymało wiele innych nagród i wyróżnień.

Opinie o Biurze Prawnym Legalisbardzo pozytywne. W niskiej cenie oferuje ogłoszenie upadłości konsumenckiej i kompleksową opiekę prawną dla osób, które nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Jeśli masz za dużo rat, pożyczki i chwilówki, wpadłeś w spiralę finansową lub masz komornika, nie czekaj ani chwili dłużej. Biuro Prawne Legalis niezwłocznie zajmie się Twoją sprawą i szybko przeprowadzi przez cały proces upadłościowy.

W opinii klientów i również naszej ocenie zasługuje na szczególne wyróżnienie wśród firm specjalizujących się w upadłości konsumenckiej. 

Dodatkowo Biuro Prawne Legalis, opłatę za swoje usługi może rozłożyć nawet na 4 raty. Takie podejście do klienta czyni ofertę dostępną praktycznie dla każdej osoby, która szybko i bezpowrotnie chce pozbyć się swoich zobowiązań.  

Kancelaria działa na terenie całego kraju. Centrala firmy znajduje się w Poznaniu. Biuro Prawne Legalis to zespół bardzo doświadczonych specjalistów, którzy sporządzają skuteczne wnioski i uzasadnienia. 

Biuro Prawne Legalis dużą wagę przykłada również do poprawy i wzrostu świadomości prawnej społeczeństwa. W bardzo prosty i zrozumiały dla każdego sposób tłumaczy osobom posiadającym problemy ze spłatą swoich zobowiązań przysługujące im prawa.

Ponadto naszą uwagę zwraca fakt, że Legalis udziela bezpłatnie konsultacji i porad w zakresie upadłości konsumenckiej. Pomaga w walce z natrętną windykacją, ciągłymi telefonami, sms-ami i mailami.

W jasny sposób wyjaśniają jak działa windykacja, jakie prawa mają windykatorzy oraz informuje jak się przed nimi bronić.

W naszej ocenie Biuro Prawne Legalis posiada ogromne doświadczenie w branży. Ogłaszaniem upadłości konsumenckiej zajmuje się od początku powstania przepisów. 

Liczne otrzymane nagrody i wyróżnienia zdecydowanie świadczą o wzorowym standardzie wykonywanych usług i co jest bardzo ważne w cenie dostępnej praktycznie dla każdego.

Oferta

  • przeprowadzanie upadłości konsumenckiej
  • sprzeciwy od nakazów zapłaty
  • pomoc dla osób zadłużonych
  • najniższe ceny świadczonych usług

Dane kontaktowe

ul. Oświecenia 59, 61-208 Poznań
508651932
[email protected]
https://biuroprawnelegalis.pl

Biuro Prawne Legalis Upadłość konsumencka