Biuro Prawne Legalis opinie

Biuro Prawne Legalis opinie
Ocena: 4.88 - 145 opinie

Biuro Prawne Legalis jest jedną z najlepszych i równocześnie najtańszych w Polsce firm prawniczych, które potrafią wybawić Cię od długów. W profesjonalny sposób świadczy usługi w zakresie upadłości konsumenckiej.

Biuro Legalis zamienia wszystkim długi na jedną małą ratę dostosowaną do Twoich zarobków i umarza resztę kredytów wszystkim osobom, które nie posiadają nieruchomości i poza własnymi dochodami nie posiadają innego majątku.

Jeśli masz długi i nie posiadasz nieruchomości – to najlepszy wybór !!!

Dodatkowo Biuro Prawne Legalis, jako jedyne biuro prawne w Polsce, opłatę za swoje usługi rozkłada aż na 4 raty. Takie podejście do Klienta i ratalna możliwości uregulowania płatności czyni ofertę dostępną praktycznie dla każdej osoby, która szybko i bezpowrotnie chce pozbyć się długów i zamienić wszystkie długi na jedną ratę.

Firma działa na terenie całego kraju. Centrala firmy znajduje się w Poznaniu. W siedzibie przebywają najbardziej doświadczeni specjaliści, którzy sporządzają wnioski i tworzą ich skuteczne uzasadnienia.

Biuro Prawne Legalis dużą wagę przykłada również do poprawy i wzrostu świadomości prawnej społeczeństwa. W bardzo prosty i zrozumiały dla każdego sposób bezpłatnie tłumaczy osobom posiadającym problemy ze spłatą swoich  zobowiązań przysługujące im prawa.

Ponadto godnym zauważenie jest fakt, że również bezpłatnie udzielają konsultacji i porad w zakresie praw dla osób zadłużonych. Pomagają w walce z ciągłymi telefonami, SMS-ami i mailami. Wyjaśniają jak działa windykacja, jakie prawa mają windykatorzy oraz informują jak się przed nimi bronić.

W naszej ocenie Biuro Prawne Legalis posiada jedno z największych  doświadczeń w branży. Oddłużaniami i ogłaszaniem upadłości konsumenckiej zajmują się od początku powstania przepisów. Firma szczególnie wysoko oceniana jest za bardzo szeroki zakres darmowych podpowiedzi oraz niezwykle dostępną cenę dla swoich usług.

61-369 Poznań, ul. Wagrowska 6
508651932
[email protected]
https://biuroprawnelegalis.pl

Biuro Prawne Legalis Zamienia wszystkie kredyty na małą ratę.

O firmie

Biuro Prawne Legalis specjalizuje się w kompleksowej pomocy dla osób, które już nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Jeśli masz za dużo rat, pożyczki i chwilówki i wpadłeś w spiralę finansową, nie czekaj ani chwili dłużej. Biuro Prawne Legalis niezwłocznie zajmie się Twoją sprawą i szybko doradzi jak rozwiązać problem.

Oferta

  • pomoc w całkowitym oddłużeniu
  • odraczanie spłat i negocjacje z wierzycielami
  • umarzanie części lub całości zobowiązań
  • przeprowadzanie upadłości konsumenckiej

Mapa dojazdu