Pogromcy Chwilówek

Pogromcy Chwilówek to ogólna nazwa zespołu firm i prawników, która została specjalnie stworzonych dla pomocy  dla osób zadłużonych. Wspólnie tworzą specjalny zespół do walki z nieuczciwymi zasadami udzielania kredytów, pożyczek i chwilówek. Walczą o zredukowanie niesłusznie naliczonych roszczeń i umożliwiają rozłożenie wszelkich zobowiązań na raty. Pogromcy Chwilówek poprzez swoją ogromną wiedzę i doświadczenie bardzo skutecznie pomagają w wyjściu z nawet najcięższych problemów finansowych, czy nawet egzekucji komorniczej. Jeśli ktoś ma za dużo rat, pożyczek i chwilówek, czy nawet komornika  powinien się do nich natychmiast zgłosić. Pogromcy Chwilówek na dzień dobry potrafią zredukować długi o wiele tysięcy złotych.

Na szczególną uwagę oraz polecenie ze wszystkich Pogromców Chwilówek zasługuje New Media Serwis. Jest to spółką zajmującą się pomocą w likwidacji zadłużenia oraz kompleksową obsługą osób zadłużonych. Opinie o spółce są bardzo pozytywne. Swoją działalność prowadzi w bardzo dynamiczny i skuteczny sposób. Funkcjonowanie New Media Serwis polega na wykonywaniu dwóch równoległych kroków zmierzających do całkowitej spłaty długów przez osoby zadłużone. Pierwszym krokiem jest przejęcie w imieniu Klienta negocjacji zadłużenia z wierzycielami, firmami windykacyjnymi, a nawet z komornikiem w celu redukcji lub restrukturyzacji zadłużenia. Drugim równoległym krokiem jest pomoc w otrzymaniu gotówki na spłatę zredukowanego długu, co w efekcie końcowym może dać jedną pożyczkę z o wiele mniejszą ratą. Taki sposób działania jest własnym i niezwykle skutecznym pomysłem spółki i jej doradców na likwidację zadłużenia. Biuro Prawne New Media Serwis Sp. z o.o. jest obecnie zdecydowanym liderem wśród firm zajmujących się kompleksowym oddłużaniem.

„Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez jednorazową ich spłatę lub doprowadzenie do ich umorzenia lub restrukturyzacji na taki poziom, aby łatwo było je spłacać. Nigdy nie spłacaj swoich kredytów kolejnymi kredytami, gdyż w ten sposób pogłębiasz tylko swój problem.”
Piotr Gąska, specjalista-negocjator, Biuro Prawne New Media Serwis.

61-369 Poznań, ul. Wagrowska 6
673 482 405
[email protected]
www.pogromcychwilowek.pl

Pogromcy Chwilówek Nie walcz z długami, zrobimy to za Ciebie.

O firmie

Pogromcy Chwilówek świadczą usługi w zakresie skutecznego oddłużania osób zadłużonych. Zajmują się negocjacjami zadłużeń oraz restrukturyzacją zadłużenia w imieniu i na rzecz Klienta z wierzycielami, firmami windykacyjnymi i komornikiem. Najlepsze efekty osiąga Biuro Prawne New Media Serwis Sp. z o.o.

Oferta

  • negocjacje i restrukturyzacja zadłużenia
  • pomoc w uzyskaniu pożyczki konsolidacyjnej
  • opieka osobistego doradcy
  • ochrona praw konsumenta

Galeria

Mapa dojazdu