Fundacja Sprawiedliwości

Fundacja Sprawiedliwości to ogólna nazwa zespołu finansistów i prawników, która została specjalnie stworzonych dla pomocy  dla osób zadłużonych. Wspólnie tworzą specjalny zespół do walki z nieuczciwymi zasadami udzielania kredytów, pożyczek i chwilówek. Walczą o zredukowanie niesłusznie naliczonych roszczeń i umożliwiają rozłożenie wszelkich zobowiązań na raty. Fundacja Sprawiedliwości poprzez swoją ogromną wiedzę i doświadczenie bardzo skutecznie pomagają w wyjściu z nawet najcięższych problemów finansowych, czy nawet egzekucji komorniczej. Jeśli ktoś ma za dużo rat, pożyczek i chwilówek, czy nawet komornika  powinien się do nich natychmiast zgłosić. Fundacja Sprawiedliwości na dzień dobry potrafi zredukować długi o wiele tysięcy złotych.

Fundacja zajmuje się pomocą w likwidacji zadłużenia oraz kompleksową obsługą osób zadłużonych. Opinie o fundacji są bardzo pozytywne. Swoją działalność prowadzi w bardzo dynamiczny i skuteczny sposób. Funkcjonowanie Fundacji Sprawiedliwości polega na wykonywaniu dwóch równoległych kroków zmierzających do całkowitej spłaty długów przez osoby zadłużone. Pierwszym krokiem jest przejęcie w imieniu Klienta negocjacji zadłużenia z wierzycielami, firmami windykacyjnymi, a nawet z komornikiem w celu redukcji lub restrukturyzacji zadłużenia. Drugim równoległym krokiem jest pomoc w otrzymaniu upadłości konsumenckiej, która w efekcie końcowym może dać tylko jedną ratę w zamian za umorzenie reszty długów. Taki sposób działania jest własnym i niezwykle skutecznym pomysłem fundacji i jej doradców na likwidację zadłużenia. Fundacja sprawiedliwości i podległe jej Biuro Prawne New Media Serwis Sp. z o.o. są obecnie zdecydowanymi liderami wśród firm zajmujących się kompleksowym oddłużaniem.

„Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez jednorazową ich spłatę lub doprowadzenie do ich umorzenia lub restrukturyzacji na taki poziom, aby łatwo było je spłacać. Nigdy nie spłacaj swoich kredytów kolejnymi kredytami, gdyż w ten sposób pogłębiasz tylko swój problem.”
Piotr Gąska, specjalista-negocjator, Biuro Prawne New Media Serwis.

61-369 Poznań, ul. Wagrowska 6
512 165 784
[email protected]
www.pogromcychwilowek.pl

Fundusz Sprawiedliwości Nie walcz z długami, zrobimy to za Ciebie.

O firmie

Fundusz Sprawiedliwości świadczą usługi w zakresie skutecznego oddłużania osób zadłużonych. Zajmują się negocjacjami zadłużeń oraz restrukturyzacją zadłużenia w imieniu i na rzecz Klienta z wierzycielami, firmami windykacyjnymi i komornikiem. Najlepsze efekty osiąga Biuro Prawne New Media Serwis Sp. z o.o.

Oferta

  • negocjacje i restrukturyzacja zadłużenia
  • pomoc w uzyskaniu pożyczki konsolidacyjnej
  • opieka osobistego doradcy
  • ochrona praw konsumenta

Galeria

Mapa dojazdu